nase sk dravce2

nase sk sovy2

Jarná súťaž RPS

POZOR POZOR! :) Pre všetkých priaznivcov RPS sme sa na základe fotografie, ktorú na našej stránke zverejnila naša sympatizantka Jana, rozhodli usporiadať jarnú súťaž v dvoch kategóriách:  

1. kategória s názvom "Žije s nami sokol myšiar" bude zameraná na fotografie sokola myšiara, ktorý hniezdi vo vašej blízkosti. Každý autor poskytnutím fotografie do súťaže potvrdí, že druh pri zhotovovaní záberu nebol rušený pri hniezdení. K fotografii prosím uveďte svoje meno a môžete pripojiť aj stručný popis v rozsahu maximálne 2 vety.

2. kategória je určená deťom, ktoré môžu do súťaže zapojiť svoje kresby a maľby dravcov a sov. Bude rozdelená do dvoch podkategórii, podľa veku, do 10 rokov a od 11 do 15 rokov. V prípade kresby či maľby prosím uveďte meno a vek dieťaťa.

Fotografie a skeny kresieb a malieb zasielajte na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do konca mája 2012 spolu s vyjadrením, či súhlasíte, aby bola fotografia/kresba/maľba pri zachovaní autorstva uložená do archívu RPS a využitá na propagáciu ochrany dravcov a sov. 5. júna budú tieto uverejnené na našej stránke na Facebooku. Do 5. júla bude prebiehať hlasovanie, pričom o víťazovi rozhodne počet hlasov „páči sa mi to“. Víťazné fotografie a kresby budú publikované v časopise Dravce a sovy a na web stránke RPS.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.