nase sk dravce2

nase sk sovy2

Rádio FM o www.dravce.sk

Dňa 29.7.2009 bola v relácii Klik FM na Rádiu FM spomenutá naša organizácia a naša webová stránka, tu je prepis vysielania:

"V lete sa dá venovať leňošeniu, práci ale aj ochrane! Teraz nemyslím na ochranu pred účinkami slnečného žiarenia: skôr sa mi v hlave objavila myšlienka smerom k ochrane prírody: tým smerom je zameraná aj stránka stredy: ponúkame vám interesantné a zrozumiteľné miesto Ochrana dravcov na Slovensku.
Ochrana dravcov je stránka zameraná na operence. Vtáky pôsobiace akčnejšie na našom nebi sú v ohrození: prečo tomu tak je nájdete na adrese dneška.
Na spomínanom mieste sa nachádza aj skvelý atlas dravcov: ak sa motáte s nedostatkom informácií, čo všetko lieta nad Slovenskom a patrí do skupiny dravcov, možno budete prekvapený rovnako ako ja: ja som bol príjemne potešený aj množstvom projektov, ktoré má táto stránka pod palcom: ochrana však stojí a padá na ľuďoch ktorí pomáhajú. Mimochodom, takýchto stránok je na Sieti niekoľko, Ochrana dravcov na Slovensku sa do kliku dostala najmä pre svoju vizuálnu prívetivosť a pomerne slušne zvládnutú prehľadnosť."

Máme z toho radosť!

Copyright © 2015. All Rights Reserved.