ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Ochrana orla krikľavého na Slovensku

Conservation of Aquila pomarina in Slovakia

Správa pre verejnosť

AquPom layman web

Ak Vás zaujímajú informácie o projekte Ochrana orla krikľavého na Slovensku a jeho výsledkoch, môžete si stiahnuť túto Správu pre verejnosť.

Film online

filmSK

Film Spoločne chránime orla krikľavého si môžete pozrieť už aj online

TV Central

TV Central

22.5. 2015 členovia projektového timu porozprávali o realizácii projektu v magazíne nitrinskej TV CENTRAL Celý rozhovor si môžete pozrieť tu.

RTVS

rtvs-spravy

RTVS informuje o projekte Ochrana orla krikľavého na Slovensku

Prihlásenie

Premiéra filmu Spoločne chránime orla krikľavého už zajtra.

Film LabelO živote orlov krikľavých, o tom, čom ich ohrozuje a ako je možné ich chrániť rozpráva 27-minútový dokumentárny film „Spoločne chránime orla krikľavého". Film vznikol v spolupráci so známym filmárom Tomášom Hulíkom. Obraz je sprevádzaný podmanivou hudbou Petra Machajdíka. Premiéra filmu bude 26.5.2015 v priestoroch Východoslovenskej energetiky Holding v Košiciach na stretnutí pri príležitosti ukončovania projektu.

Film bol vyrobený v rámci projektu LIFE09NAT/SK/000396 „Ochrana orla krikľavého na Slovensku", ktorý realizuje Ochrana dravcov na Slovensku v spolupráci so spoločnosťami Východoslovenská energetika Holding, a.s., Stredoslovenská energetika, a.s. a Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a.s. v rokoch 2011-2015. Projekt spolufinancuje Európska únia prostredníctvom jej finančného nástroja pre životné prostredie LIFE a Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky.

LIFE09 NAT/SK/000396

Copyright © 2012-2016. All Rights Reserved.